TECRÜBEMİZ

HAKKIMIZDA

Şirketimiz fuarcılık sektöründe 23 yılı aşkın bilgi ve tecrübesiyle, Uluslararası fuar temsilciliği alanında faaliyet göstermektedir.

Türkiye de 1997 Senesinden beri 24 den fazla Sektörde 47 den fazla fuar satış , pazarlama , yönetim ve organizasyonunda yer alan ekibimiz 12.000 den fazla müşteri deneyimine sahiptir.

Dünyanın birçok yerindeki bireysel ya da milli katılım organizasyonlarını üstlenerek Türk firmalarının uluslararası pazarlarda ürünlerini tanıtmasını, yeni iş birlikleri kurarak ihracat hacimlerini geliştirmelerini sağlamaktayız.

Fuara kadar olan tüm süreçlerde danışmanlık vermekle birlikte, katılımcılara Stant Hizmeti , Nakliye , Konaklama, Seyahat ve vize konularında da bilgilendirme yönlendirmeler verdiğimiz hizmetler arasındadır.

Şirketimiz aynı zamanda gerek yurt dışında gerekse de yurt içinde önemli B2B- İkili İş Görüşmeleri Organizasyonları yapmaktadır.Minimum Maliyet Maksimum Kazanç sloganıyla hayata geçirdiğimiz B2B – İkili İş Görüşmeleri tedarikçilerin tanıtım ve pazarlama maliyetlerini minimuma indirirken maksimum kazanmalarını sağlamak amacıyla çeşitli Ülkelerden Alıcılarla aynı masaya oturup yüz yüze tanışma ve işbirliği imkanlarını yakalama fırsatı sunmaktadır. 2002 yılından beri önemli fuarlarda ikili iş görüşmeleri organizasyonlarına imza atan ekibimiz bugüne kadar yüzlerce firmanın yurtdışı pazarlara açılmasında önemli bir rol oynamasının gururunu taşıyoruz.

12000
23
47
24

B2B GÖRÜŞMELER

2002 yılından beri önemli fuarlarda ikili iş görüşmeleri organizasyonlarına imza atan ekibimiz bugüne kadar yüzlerce firmanın yurtdışı pazarlara açılmasında önemli bir rol oynamasının gururunu taşıyoruz.

FUAR STAND ÇÖZÜMLERİ

Yurtiçinde ve Yurtdışında Fuar Stand Tasarım uygulamaları ve Showroom , Ofis Tasarımı ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.Yurtiçinde ve Yurtdışında Fuar Stand Tasarım uygulamaları ve Showroom , Ofis Tasarımı ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

Ahşap Fuar Standı / Maxima Fuar Standı / Modüler Fuar Standı/ Kongre Standı / Paket Stand çözümleriniz için