SİMEM 2022

24 Uluslararası Hastane ve Sağlık Ekipmanları Fuarı

SİMEM, Kuzey Afrika ve Cezayir’in sağlık sektöründeki en önemli ve en büyük ticaret fuarı organizasyonudur.

Sağlık ve Hastane Ekipmanları ile ilgili Üreticiler, Distribütörler ve Servis Sağlayıcıları ürünlerini sergilemek ve her geçen gün büyüyen Cezayir ve Kuzey Afrika pazarında kendilerine yer edinmek amacı ile fuara katılım sağlamaktadır.

SİMEM, Kuzey Afrika ve Cezayir’in sağlık sektöründeki en önemli ve en büyük ticaret fuarı organizasyonudur.

Sağlık ve Hastane Ekipmanları ile ilgili Üreticiler, Distribütörler ve Servis Sağlayıcıları ürünlerini sergilemek ve her geçen gün büyüyen Cezayir ve Kuzey Afrika pazarında kendilerine yer edinmek amacı ile fuara katılım sağlamaktadır.

Simem, her yıl daha fazla katılımcı ve ziyaretçi ile büyümeye devam etmektedir, Cezayir ve Kuzey Afrika pazarında ürünlerinizi sergilemek ve distribütör bulmanız için eşsiz bir fırsattır.

Simem, 2022 11-14 Mayıs 2022 tarihlerinde Oran Kongre merkezinde , 4200 m2 alanda temsilciliklerle ile birlikte 400’e yakın katılımcısı  ve hedeflenen 8000 profesyonel ziyaretçisi  ile kapılarını açacaktır.

SERGİLENEN ÜRÜN GRUPLARI:

  • Tıbbi Görüntüleme Cihazları
  • Laboratuvar Ürünleri
  • Tıbbi Malzemeler
  • Tıbbi Cihazlar
  • Hastane Mobilyaları
  • Medikal Enstrümanlar
  • Tek Kullanımlık Ürünler
  • Ortopedik Ürünler
  • Hastane Hijyeni
  • Yazılımlar

CEZAYİR MEDİKAL PAZARINA GENEL BAKIŞ

Afrika kıtasının yüzölçümü olarak en büyük ülkesi olan Cezayir 43 milyon nüfusa sahiptir. Halk sağlığı sistemi, poliklinikler ve sağlık merkezleri hariç 185 hastane ve 13 eğitim hastanesinden oluşmaktadır. Hükümet 2025 yılına kadar 20 yeni hastanenin inşasına ve mevcut hastanelerin modernizasyonu için 20 milyar Euro yatırım bütçesi ayırmış durumdadır.

Cezayir sağlık pazarındaki ürünlerin artan ihtiyaçlar doğrultusunda % 95’i ithaldir. Cezayir’de yürürlüğe giren yeni sağlık yasası, kamu yapılarında ücretsiz sağlık hizmetini onaylamıştır. Bu nedenle 2019’dan 2021’e kadar 160 kamu ve özel sağlık yapısı hızlı bir şekilde inşa edilmiştir.

Uluslararası Fuar Temsilciliğinde Uzman Kadro

Fuar satış konusunda tecrübeyi deneyimleyin.
TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

Fuar Organizasyon Tamamlayıcı Hizmetlerimiz

Yurt dışı fuar katılımlarınız için tek bir adres yeterli , ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunuyoruz.

SİMEM 2022

FUAR STANDLARI

ARGE FUAR , fuar Standı ve iç mekan tasarımı uygulamaları alanında 2004 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir.Yurtiçinde ve Yurtdışında Fuar Stand Tasarım uygulamaları ve Showroom , Ofis Tasarımı ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

TANITIM / PAZARLAMA

Katılmış olduğunuz fuarlarda sizleri ön plana çıkartacak , reklam alanları , ilanlar , broşür dağıtımı ve çeşitli pazarlama araçlarını sizler için araştırıp hizmetinize sunuyoruz..

PERSONEL TEMİNİ

Katıldığınız fuarlarda ihtiyaç duyabileceğiniz ,tercüman , host – hostes , servis elamanları ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz. .

LOJİSTİK HİZMETLER

Yurtdışında gerçekleşecek tüm fuar, kongre, konferans, seminer, tanıtım ve benzeri faaliyetler için malların uluslararası nakliyesi ve ihtiyaç duyulması halinde gümrük işlemlerini hızlı,kaliteli,ekonomik çözümler sunuyoruz.

SEYAHAT KONAKLAMA

Konusunda uzman çözüm ortaklarımızla tüm seyahat , vize ,konaklama , transfer gibi ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlayarak hizmetinize sunuyoruz.

FUAR TEŞVİK BİLGİLENDİRME

Fuar teşvikleriyle ilgili tüm güncel uygulama ve esaslar , tebliğler , düzenleme ve yönetmelikler T.C Ticaret Bakanlığı yetkisinde olup bu linkten ulaşabilirsiniz..