Şirketimiz fuarcılık sektöründe 23 yılı aşkın bilgi ve tecrübesiyle, Uluslararası fuar temsilciliği alanında faaliyet göstermektedir.

 

Türkiye de 1997 Senesinden beri 24 den fazla Sektörde 47 den fazla fuar satış , pazarlama , yönetim ve organizasyonunda yer alan ekibimiz 12.000 den fazla müşteri deneyimine sahiptir.

Dünyanın birçok yerindeki bireysel ya da milli katılım organizasyonlarını üstlenerek Türk firmalarının uluslararası pazarlarda ürünlerini tanıtmasını, yeni iş birlikleri kurarak ihracat hacimlerini geliştirmelerini sağlamaktayız.

23 yılı aşkın fuarcılık tecrübemizle başlıca gıda , ambalaj , evdışı tüketim ,  otomotiv , beyaz eşya , makine sanayi ,  mağaza ve market donanımları , ayakkabı , ayakkabı yan sanayi , otel ekipmanları , züccaciye , endüstriyel mutfak ekipmanları ,ev tekstili , hazır giyim , endüstriyel yan sanayi , private label , asansör  , inşaat , yapı malzemeleri , güvenlik , temizlik, iş güvenliği ,  olmak üzere 24 ten fazla sektöre hakim konumdayız.

Fuara kadar olan tüm süreçlerde danışmanlık vermekle birlikte, katılımcılara Stant Hizmeti , Nakliye , Konaklama, Seyahat ve vize konularında da bilgilendirme yönlendirmeler verdiğimiz hizmetler arasındadır.