FUARLARIMIZ

MINEX 2021

10.Uluslararası İran Maden ve Madencilik Endüstrileri Fuarı

21-23 Eylül 2021

Tehran / İran

MINEX, Orta Doğu ve İran’daki Maden ve Madencilik Endüstrilerinde yerli ve yabancı profesyoneller tarafından büyük ilgi gösterilen en büyük etkinliklerden biridir.

MINEX 2021, Maden ve Madencilik Endüstrileri için üretim ve ihracatta en son teknolojileri ve ekipmanları, hizmetleri, makineleri sunacak ve ayrıca dünya çapındaki Madencilik şirketleri için İran’da yatırım fırsatlarını tanıtacak.

FUARLARIMIZ

DENTALGIERS

2.Diş Hekimliği ve Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı

23 – 25 EYLÜL 2021

Safex / Cezayir

DENTALGIERS, ilk organizasyonuyla birlikte diş ekipmanları ve teknolojileri için verimliliğiyle kendini kanıtlamıştır.

Yüksek kaliteli fuar, profesyonel ziyaretçileri ve bilimsel yönüyle ziyaretçileri ve katılımcıların ilgisini çekmiştir.

FUARLARIMIZ

HORECA GASTROFOOD

28 Uluslararası Otel Ekipmanları Fuarı ve 19. Uluslararası Gastronomy Gıda Fuarı

03 – 05 Kasım 2021

Krakow / Polonya

28.Otel ve Catering Ekipmanları Fuarı ve 19. Uluslararası Gastronomi Gıda Fuarı Polonya’daki otel ve catering endüstrisindeki en önemli etkinliklerden biridir.

18.Uluslararası Şarap Fuarı Enoexpo ile eş zamanlı olarak düzenlemekte ve 3 gün boyunca HoReCa endüstrisinin yenilikler sunmak ve gelecek sezon için trendler yaratmak için buluştuğu dünya çapında bir platformdur.

FUARLARIMIZ

HORECA GASTROFOOD

28 Uluslararası Otel Ekipmanları Fuarı ve 19. Uluslararası Gastronomy Gıda Fuarı

03 – 05 Kasım 2021

Krakow / Polonya

18 Uluslararası Krakow Şarap Ticaret Fuarı ENOEXPO® Polonya’da düzenlenen en büyük şarap etkinliğidir. 28.Uluslararası Otel ve Catering Ekipmanları Fuarı HORECA® ve 19. Uluslararası Gastronomi Gıda Fuarı GASTROFOOD® ile eş zamanlı olarak düzenlenmektedir.

Bu üçlü platform şaraplarınızı HoReCa sektöründen alıcılara sunmak, Polonya ve Doğu Avrupa Pazarında distribütör bulmanız için ideal bir fırsattır.

FUARLARIMIZ

HORECA GASTROFOOD

Suudi Arabistan Gıda Fuarı

20 -23 Şubat 2022

Riyadh / Suudi Arabistan

Saudi Food Expo, 60 ülkeden 450’nin üzerinde katılımcısı ile, 15.000’nin üzerinde profesyonel satın almacının ziyaret edeceği Orta Doğu’da düzenlenen en önemli fuar organizasyonlarından birisidir.

20-23 Şubat 2022 tarihlerinde Suudi Arabistan’ın en büyük ve modern fuar alanı Riyadh Front Expo düzenlenecek olan Saudi Food Expo Orta Doğuya ihracat kapılarınızı açmanız için  eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

FUARLARIMIZ

HOTELEX SHANGHAI

31.Shanghai Uluslararası Otel Ekipmanları ve Gıda Hizmetleri Fuarı

28-31 Mart 2022

Shanghai  / Çin

31.Shanghai Uluslararası Otel Ekipmanları ve Gıda  Hizmetleri Fuarı,  Hotelex Shanghai 3000’den fazla katılımcısı ile 400.000 m2lik bir alanda 250.000 küresel profesyonel alıcıyı ağırlaması bekleniyor.

Organizasyon aynı zamanda online olarak da 7/24 alıcılarla bağlantı kurabileceğiniz B2B İkili iş görüşme programı fırsatı sunan en önemli küresel projelerden biridir.

FUARLARIMIZ

SİMEM 2022

24 Uluslararası Hastane ve Sağlık Ekipmanları Fuarı

11-14 Mayıs 2022

Oran / Cezayir

SİMEM, Kuzey Afrika ve Cezayir’in sağlık sektöründeki en önemli ve en büyük ticaret fuarı organizasyonudur.

Sağlık ve Hastane Ekipmanları ile ilgili Üreticiler, Distribütörler ve Servis Sağlayıcıları ürünlerini sergilemek ve her geçen gün büyüyen Cezayir ve Kuzey Afrika pazarında kendilerine yer edinmek amacı ile fuara katılım sağlamaktadır.

FUARLARIMIZ

UZMINING EXPO

12.Uluslararası Madencilik Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı

Mayıs 2022

Tashkent / Özbekistan

Uzmining Expo, Özbekistan Cumhuriyeti Yatırım ve Dış Ticaret Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı ve Özbekistan Cumhuriyeti Jeoloji ve Maden Kaynakları Devlet Komitelerinin resmi destekleri ile organize edilmektedir.

Orta Asya ve Türki Cumhuriyetlerinde sektörün en önemli ve kapsamlı organizasyonudur.

FUARLARIMIZ

Inter – TRANSPORT

19.Uluslararası Ticaret ve Taşımacılık Fuarı

Mayıs 2022

Odessa / Ukrayna

Her yıl mayıs ayında düzenlenen Inter – Transport Fuarı, Karadeniz Ekonomik Kalkınma Örgütünün ulaştırma haftası içindeki etkinlikleri içindedir.

Ukrayna Ulaştırma ve Dışişleri Bakanlığı destekleri ile organize edilen fuar Doğu Avrupa ve Karadeniz ’e kıyısı olan ülkeler tarafından ilgi ile karşılanmaktadır.

FUARLARIMIZ

AGRO – LOGISTICS

Mayıs 2022

Odessa / Ukrayna

19.Uluslararası Ticaret ve Taşımacılık Haftası çerçevesinde, Mayıs 2022 tarihlerinde Odessa’da tarım ürünleri taşımacılığı ve lojistik altyapısı temalı “Agro-LOGISTICS” fuarı gerçekleştirilecektir.

Agro – LOGISTICS 19.sü düzenlenen Inter – Transport fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlenecektir.

FUARLARIMIZ

BATA AGRO

14.Bulgaristan Tarım Makinaları Derneği Fuarı

Haziran 2022

Stara Zagora / Bulgaristan

Uluslararası İhtisas Fuarı BATA AGRO, tarım makineleri ve ürünleri sektöründe düzenlenen Bulgaristan’daki  en büyük fuar organizasyonudur.

2010 yılından beri düzenlenen organizasyon, yıllar içerisinde katılımcı firmaların ve çiftçilerin güvenini kazanarak geleneksel bir fuar halini almıştır.