DENTALGIERS 2021

2. Uluslararası Diş Hekimliği Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı

DENTALGIERS, ilk organizasyonu ile birlikte Cezayir ve Kuzey Afrika dental teknolojileri, ekipmanları ve ürünleri sektörüne getirdiği ivme ve verimlilik ile kendini kanıtlamıştır.

DENTALGIERS, ürünlerinizin ve markanızın Cezayir ve Afrika’nın çeşitli bölgelerinden dental teknolojileri profesyonelleri ile buluşmasını sağlayan uluslararası bir platformdur

DENTALGIERS, Cezayir’in Başkenti Algiers ve en büyük fuar alanı olan Palais des Exposition’da %60 ı geçen yılki başarılı organizasyon sonrası rezerve edilen 3000 m2  alanda 23-25 Eylül 2021 tarihlerinde kapılarını açacaktır.

DENTALGIERS, ürünlerinizin ve markanızın Cezayir ve Afrika’nın çeşitli bölgelerinden dental teknolojileri profesyonelleri ile buluşmasını sağlayan uluslararası bir platformdur

Dental Teknolojileri, Ekipmanları ve ürünleri ile ilgili Üreticiler, Distribütörler ve Servis Sağlayıcıları ürünlerini sergilemek ve her geçen gün büyüyen Cezayir ve Kuzey Afrika pazarında kendilerine yer edinmek amacı ile fuara katılım sağlamaktadır.

SERGİLENEN ÜRÜN GRUPLARI:

 Ağız ve Diş Sağlığı Ekipmanları

  • Dental Ürünler
  • Dental Görüntüleme Cihazları
  • Dental Laboratuvar Ekipmanları
  • Diş Muayene Mobilyaları
  • Ağız ve Diş Sağlığı Ürünleri
  • Tek Kullanımlık Ürünler
  • Lazerler
  • Diş Hijyeni
  • Yazılımlar
FINAL logo dentalgiers
DENTALGIERS

Uluslararası Fuar Temsilciliğinde Uzman Kadro

Fuar satış konusunda tecrübeyi deneyimleyin.
TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

Fuar Organizasyon Tamamlayıcı Hizmetlerimiz

Yurt dışı fuar katılımlarınız için tek bir adres yeterli , ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunuyoruz.

DENTALGIERS 2021

FUAR STANDLARI

ARGE FUAR , fuar Standı ve iç mekan tasarımı uygulamaları alanında 2004 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir.Yurtiçinde ve Yurtdışında Fuar Stand Tasarım uygulamaları ve Showroom , Ofis Tasarımı ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

TANITIM / PAZARLAMA

Katılmış olduğunuz fuarlarda sizleri ön plana çıkartacak , reklam alanları , ilanlar , broşür dağıtımı ve çeşitli pazarlama araçlarını sizler için araştırıp hizmetinize sunuyoruz..

PERSONEL TEMİNİ

Katıldığınız fuarlarda ihtiyaç duyabileceğiniz ,tercüman , host – hostes , servis elamanları ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz. .

LOJİSTİK HİZMETLER

Yurtdışında gerçekleşecek tüm fuar, kongre, konferans, seminer, tanıtım ve benzeri faaliyetler için malların uluslararası nakliyesi ve ihtiyaç duyulması halinde gümrük işlemlerini hızlı,kaliteli,ekonomik çözümler sunuyoruz.

SEYAHAT KONAKLAMA

Konusunda uzman çözüm ortaklarımızla tüm seyahat , vize ,konaklama , transfer gibi ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlayarak hizmetinize sunuyoruz.

FUAR TEŞVİK BİLGİLENDİRME

Fuar teşvikleriyle ilgili tüm güncel uygulama ve esaslar , tebliğler , düzenleme ve yönetmelikler T.C Ticaret Bakanlığı yetkisinde olup bu linkten ulaşabilirsiniz..