Inter - TRANSPORT

19. Uluslararası Ticaret ve Taşımacılık Fuarı

Her yıl mayıs ayında düzenlenen Inter – Transport Fuarı, Karadeniz Ekonomik Kalkınma Örgütünün ulaştırma haftası içindeki etkinlikleri içindedir.

Ukrayna Ulaştırma ve Dışişleri Bakanlığı destekleri ile organize edilen fuar Doğu Avrupa ve Karadeniz ’e kıyısı olan ülkeler tarafından ilgi ile karşılanmaktadır.

Her yıl mayıs ayında Karadeniz Ekonomik Kalkınma Örgütü ulaşım haftası etkinlikleri içinde organize edilen fuarda Karadeniz bölgesinin önde gelen limanları, demiryolları, nakliye şirketleri, liman ve depolama tesisleri için,  ekipman ve makine üreticileri, hidrolik mühendisliği inşaatı alanında firmalar, eğitim kurumları faaliyetlerini sergileyecekler.

Ukrayna Ulaştırma ve Dışişleri Bakanlığı destekleri ile organize edilen fuar tarım sektörüne özel taşımacılık faaliyetlerini konu edinen Agro Logistics fuarı ile de eş zamanlı olarak düzenlenmektedir.

2020 yılı organizasyonu Ukrayna, Belarus, Avusturya, Almanya, İtalya, Çin, Litvanya, Amerika , İsveç’in aralarında bulunduğu 9 ülkeden 100 ün üzerinde katılımcısı ile kapılarını açmıştır.

INTER TRANSPORT KATILIMCI PROFİLİ:

  • Ulaşım altyapısı ile ilgili hizmet, teknoloji, ekipman, makineler, malzemeler ve ürünler
  • Deniz ve nehir limanlarının, kargo, yolcu ve feribot terminallerinin inşaatı, yeniden inşası ve teknik bakımı, liman ve kıyı mühendisliği için malzeme ve ürünlerin tasarımı -teknolojiler, ekipman, makineler, malzemeler, ürünler
  • Demiryolları ve Ulaştırma Altyapısı ile ilgili faaliyetler – Teknolojiler, ekipman, makineler, malzemeler, ürünler
  • Kargo ve Nakliye Yük Kaldırma ve Taşıma Sistemleri, ekipman makineler, malzemeler ve ürünler
  • Ulaşım Altyapısı, Süreç, Lojistik, Acenta Hizmetleri
  • Finans, Kiralama ve Sigorta Hizmetleri
  • Ulaştırma Terminalleri, Kara Taşıma ve Limanlarda Güvenlik Sistemleri.
  • Depo – Antrepo Depolama Hizmetleri
inter1
inter2
inter3

Uluslararası Fuar Temsilciliğinde Uzman Kadro

Fuar satış konusunda tecrübeyi deneyimleyin.
TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

Fuar Organizasyon Tamamlayıcı Hizmetlerimiz

Yurt dışı fuar katılımlarınız için tek bir adres yeterli , ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunuyoruz.

Inter

FUAR STANDLARI

ARGE FUAR , fuar Standı ve iç mekan tasarımı uygulamaları alanında 2004 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir.Yurtiçinde ve Yurtdışında Fuar Stand Tasarım uygulamaları ve Showroom , Ofis Tasarımı ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

TANITIM / PAZARLAMA

Katılmış olduğunuz fuarlarda sizleri ön plana çıkartacak , reklam alanları , ilanlar , broşür dağıtımı ve çeşitli pazarlama araçlarını sizler için araştırıp hizmetinize sunuyoruz..

PERSONEL TEMİNİ

Katıldığınız fuarlarda ihtiyaç duyabileceğiniz ,tercüman , host – hostes , servis elamanları ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz. .

LOJİSTİK HİZMETLER

Yurtdışında gerçekleşecek tüm fuar, kongre, konferans, seminer, tanıtım ve benzeri faaliyetler için malların uluslararası nakliyesi ve ihtiyaç duyulması halinde gümrük işlemlerini hızlı,kaliteli,ekonomik çözümler sunuyoruz.

SEYAHAT KONAKLAMA

Konusunda uzman çözüm ortaklarımızla tüm seyahat , vize ,konaklama , transfer gibi ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlayarak hizmetinize sunuyoruz.

FUAR TEŞVİK BİLGİLENDİRME

Fuar teşvikleriyle ilgili tüm güncel uygulama ve esaslar , tebliğler , düzenleme ve yönetmelikler T.C Ticaret Bakanlığı yetkisinde olup bu linkten ulaşabilirsiniz..