Minimum MALİYET

MAKSİMUM KAZANÇ

B2B İkili Görüşmeleri sonuç odaklı bir eşleştirme programı olup tedarikçilerin tanıtım ve pazarlama maliyetlerini minimuma indiririrken maksimum kazanmalarını sağlamak amacıyla organize edilmektedir.Fuar Katılımı, Stand , Nakliye , Personel Giderleri , Uçak – Otel – Konaklama -Pasaport , Vize ,Harcırah gibi maliyetlerden oluşan yurtiçi ve yurtdışı tanıtım ve seyahat masraflarınızın yanı sıra zaman tasarrufu ile de avantaj elde edersiniz. Programa dahil olan ana sanayi firmalarının satınalma yetkilileri ile Ülkelerinde görüşebilmeniz aylarca sürecek zahmetli ve yüksek maliyet gerektiren bir çalışmayken B2B İkili Görüşmeleri ile kıyaslanamayacak bir fiyatla 1 günde herkese ulaşırsınız.

Minimum Maliyet Maksimum Kazanç sloganıyla hayata geçirdiğimiz B2B – İkili İş Görüşmeleri tedarikçilerin tanıtım ve pazarlama maliyetlerini minimuma indirirken maksimum kazanmalarını sağlamak amacıyla çeşitli Ülkelerden Alıcılarla aynı masaya oturup yüz yüze tanışma ve işbirliği imkanlarını yakalama fırsatı sunmaktadır. 2002 yılından beri önemli fuarlarda ikili iş görüşmeleri organizasyonlarına imza atan ekibimiz bugüne kadar yüzlerce firmanın yurtdışı pazarlara açılmasında önemli bir rol oynamasının gururunu taşıyoruz.

“Yurtdışı tanıtım ve ihracat için gereken yüksek maliyetleri unutun ,Kısıtlı Kaynaklarınızı ve Zamanı yönetin.”

B2B EVENTS

Haberdar Olun

B2B İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ

Avantaj ve Faydaları

İhracat Kaynaklarına Ulaştırır

Organizasyonlarımızla Farklı Ülkelerden Farklı Alıcı Firmalarla tanışırsınız.

Pazarlama Maliyetlerinizi Azaltır

Alıcılara ulaşmak için , Fuar Katılımı, Stand , Nakliye , Personel Giderleri , Uçak – Otel – Konaklama -Pasaport , Vize ,Harcırah gibi maliyetlerinizi azaltır.

Sonuç Odaklıdır

Programımıza katılan alıcıların taleplerine uygun eşleştirme yapılarak sonuç almanız sağlanır.

Doğru Alıcılar İle Buluşturur

Alım yapmaya hazır , ürün ve hizmetlerinize uygun alıcılarla buluşursunuz.

Zamandan Tasarrufu Sağlar

Programa dahil olan firmalarının satın alma yetkilileri ile görüşebilmeniz aylarca sürecek zahmetli ve yüksek maliyet gerektiren bir çalışmayken ,1 günde herkese ulaşırsınız.

Üretim Yeteneklerinizi En iyi Şekilde Sunmanızı Sağlar

Alıcılara firmanızı en iyi şekilde tanıtmanıza imkan sağlar ve firma gezisi yaptırabilirsiniz.

İHRACATIN KAPILARINI AÇTIK

Yaklaşan Etkinlikler

Tüm Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 sebebiyle daralan yurt dışı pazarlama ve ihracat faaliyetlerinizi ,sonuç odaklı B2B görüşmelerle zirveye taşıyoruz.Siz de yerinizi alın.

B2B HOTELS / Cezayir - Türkiye İkili Görüşmeleri

Otel iç mimari ve dekorasyonu konusunda Cezayir de yeni yapılacak ve /veya yapımı sürmekte olan oteller için alım yapmak üzere alıcılar İkili Görüşmelere katılmak üzere B2B HOTELS etkinliğimizde hazır bulunacaklar.

  • ORGANİZASYON YERİ: WOW HOTEL İSTANBUL

  • TARİH: EYLÜL 2021,

B2B HOTELS

Detaylar çok yakında sitemizde yer alacaktır , bilgi almak ve ön başvuru için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

B2B HOTEL EQUIPMENT / Cezayir - Türkiye İkili Görüşmeleri

Otelleri için endüstriyel mutfak , set üstü ekipmanları ,masa üstü ekipmanları , servis ikram ekipmanları  konusunda Cezayir de yeni yapılacak ve /veya yapımı sürmekte olan oteller için alım yapmak üzere alıcılar İkili Görüşmelere katılmak üzere B2B HOTEL EQUIPMENT etkinliğimizde hazır bulunacaklar.

  • ORGANİZASYON YERİ: WOW HOTEL İSTANBUL

  • TARİH: EYLÜL 2021

B2B HOTEL EQUIPMENT

Detaylar çok yakında sitemizde yer alacaktır , bilgi almak ve ön başvuru için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Gerçekleşen Etkinlikler

B2B TRACTOR - Uluslararası İkili İş Görüşmeleri

Çeşitli ülkelerden davetli Traktör ve Tarım Makinaları Sanayinde faaliyet gösteren 15 Ana sanayi firmasının satın alma yetkilileri ile Yan Sanayi firmaları arasında , İstanbul Haliç Kongre Merkezinde 21-23 Eylül 2011 tarihleri arasında İkili Görüşmeler gerçekleşti.

  • ORGANİZASYON YERİ: HALİÇ KONGRE MERKEZİ İSTANBUL

  • TARİH: 21-23 EYLÜL 2011

B2B TRACTOR

B2B TARCTOR 2011

Traktör yan sanayi olarak üretim yapan veya yapmak isteyen tedarikçi firmalara ihracat kapılarını açtık.

Çeşitli ülkelerden davetli Traktör ve Tarım Makinaları Sanayinde faaliyet gösteren 15 Ana sanayi firmasının satın alma yetkilileri ile Yan Sanayi firmaları arasında , İstanbul Haliç Kongre Merkezinde 21-23 Eylül 2011 tarihleri arasında İkili Görüşmeler gerçekleşti.

Ana sanayi firmaları katılımcı profili ve kalitesinden memnuniyetlerini bildirmiş ve bir sonraki organizasyon için tekrar gelme isteğinde bulunmuşlardır.

Tedarikçi katılımcılarımız için de son derece faydalı geçen ikili görüşmeler kapsamında , Ana Sanayi talepleri doğrultusunda Motor ve Aksamı , Klima ve Radyatör Grubu , Hidrolik , Dişli , Koltuk , Kablo-Kablolama , Lastik , Jant , Kabin ve Cam , Döküm Parçalar, Üç Askı Grubu , Çeki Grubu , Direksiyon , Dingil ve Aks , Şanzıman , Sac Şekillendirme , Yay ve Bağlantı Elemanları , Rot , Egzost , Far ve Aydınlatma , Tente, SMC / BMC Parçalar , Güvenlik Çerçeveleri , Talaşlı İmalat , Dövme Parçalar konularında faaliyet gösteren yan sanayici ve tedarikçi firmalar ile ikili görüşmeler düzenlenmiştir.

ÜLKEMİZİ VE ÜRETİM YETENEKLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDEN TÜM KATILIMCILARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ…

B2B TRACTOR 2- Uluslararası İkili İş Görüşmeleri

“B2B TRACTOR” Uluslararası İkili Görüşmeler organizasyonu yurt dışı ana sanayi firmalarının ve yurt içindeki tedarikçilerin talepleri doğrultusunda 25 – 27 Ocak 2012 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezinde 2.Kez gerçekleşmiştir.

  • ORGANİZASYON YERİ: HALİÇ KONGRE MERKEZİ İSTANBUL

  • TARİH: 25-27 OCAK 2012

B2B TARCTOR 2

Yurt dışında büyük ilgi ve beğeni toplayan “B2B TRACTOR” Uluslararası İkili Görüşmeler organizasyonu yurt dışı ana sanayi firmalarının ve yurt içindeki tedarikçilerin talepleri doğrultusunda 25 – 27 Ocak 2012 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezinde 2.Kez gerçekleşmiştir.

Traktör ve tarım makinaları üretiminde önemli pazar payına sahip16 ana sanayi firması katılımıyla gerçekleşen görüşmelerde ana sanayi firmaları kendilerine üretim yapmak isteyen tedarikçiler ile tüm yan sanayi konularında ve parça bazında istisnasız görüşerek işbirliği imkanları bulmuşlardır.

B2B TRACTOR 3 KONYA- Uluslararası İkili İş Görüşmeleri

Yurt dışında büyük ilgi ve beğeni toplayan “B2B TRACTOR” Uluslararası İkili Görüşmeler organizasyonlarımız Konya Ticaret Odası Himayesinde sadece Konya sanayicilerine özel olarak organizasyonumuz tarafından gerçekleştirilmiştir.

  • ORGANİZASYON YERİ: DEDEMAN HOTEL KONYA

  • TARİH: 04 – 06 TEMMUZ 2012

B2B TRACTOR KONYA

Tüm tedarikçilerden tam not alan organizasyonlarımız neticesinde  “B2B TRACTOR” Uluslararası İkili Görüşmeler organizasyonlarımız Konya Ticaret Odası Himayesinde sadece Konya sanayicilerine özel olarak şirketimiz tarafından gerçekleştirilmiştir.Organizasyonu paket olarak Konya Ticaret Odası adına düzenlenmiş olup 12 firmadan Satın Almacı ve üst düzey yetkililerin katılımıyla 3 gün boyunca ihracat odaklı görüşmelere ev sahipliği yapmıştır.