HOTELEX SHANGHAI

31. Shanghai Uluslararası Otel Ekipmanları ve Gıda Hizmetleri Fuarı

31.Shanghai Uluslararası Otel Ekipmanları ve Gıda  Hizmetleri Fuarı,  Hotelex  Shanghai 3000’den fazla katılımcısı ile 400.000 m2lik bir alanda 250.000 küresel profesyonel alıcıyı ağırlaması bekleniyor.

Organizasyon aynı zamanda online olarak da 7/24 alıcılarla bağlantı kurabileceğiniz B2B İkili iş görüşme programı fırsatı sunan en önemli küresel projelerden biridir.

31.Shanghai Uluslararası Otel Ekipmanları ve Gıda Hizmetleri Fuarı,  Hotelex  Shanghai 3000’den fazla katılımcısı ile 400.000 m2lik bir alanda 250.000 küresel profesyonel alıcıyı ağırlaması beklenmektedir.

Fuar, fiziksel katlımın yanında 7/24 küresel alıcılarla B2B ikili iş görüşme programına katılabileceğiniz fırsatlar sunmaktadır.

Hotelex Shanghai, ağırlama sektörünün en önemli sektörleri Profesyonel Mutfak Ekipmanları, Masa Üstü Ürünler ve Gıda sektörlerini tek bir organizasyonda birleştirebilen sayılı fuarlar arasındadır. Firmanızı 250.000 profesyonel alıcı ile buluşturan ve  116 ülkeden katılımcısı olan global arenadaki en büyük fırsatlardan biridir.

HOTELEX KATILIMCI PROFİLİ :

 • Profesyonel Mutfak Ekipmanları
 • Çay ve Kahveler
 • İçecekler
 • Yiyecekler
 • Masa Üstü Ürünleri
 • Catering ve Paket Servis Paketleme Ürünleri
 • Dondurmalar ve Dondurma Ekipmanları
 • Gıda Katkıları
 • Pişirme Ürünleri ve Hammaddeleri
 • Alkollü İçecekler
 • Horeca Sektörü Dekorasyon Ürünleri
 • Franchise Yatırımları

KATILIMCILARIN ÜLKELERE GÖRE DAĞILIMI :

 

çin2
çin3

Uluslararası Fuar Temsilciliğinde Uzman Kadro

Fuar satış konusunda tecrübeyi deneyimleyin.
TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

Fuar Organizasyon Tamamlayıcı Hizmetlerimiz

Yurt dışı fuar katılımlarınız için tek bir adres yeterli , ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunuyoruz.

HOTELEX SHANGHAI

FUAR STANDLARI

ARGE FUAR , fuar Standı ve iç mekan tasarımı uygulamaları alanında 2004 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir.Yurtiçinde ve Yurtdışında Fuar Stand Tasarım uygulamaları ve Showroom , Ofis Tasarımı ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

TANITIM / PAZARLAMA

Katılmış olduğunuz fuarlarda sizleri ön plana çıkartacak , reklam alanları , ilanlar , broşür dağıtımı ve çeşitli pazarlama araçlarını sizler için araştırıp hizmetinize sunuyoruz..

PERSONEL TEMİNİ

Katıldığınız fuarlarda ihtiyaç duyabileceğiniz ,tercüman , host – hostes , servis elamanları ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz. .

LOJİSTİK HİZMETLER

Yurtdışında gerçekleşecek tüm fuar, kongre, konferans, seminer, tanıtım ve benzeri faaliyetler için malların uluslararası nakliyesi ve ihtiyaç duyulması halinde gümrük işlemlerini hızlı,kaliteli,ekonomik çözümler sunuyoruz.

SEYAHAT KONAKLAMA

Konusunda uzman çözüm ortaklarımızla tüm seyahat , vize ,konaklama , transfer gibi ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlayarak hizmetinize sunuyoruz.

FUAR TEŞVİK BİLGİLENDİRME

Fuar teşvikleriyle ilgili tüm güncel uygulama ve esaslar , tebliğler , düzenleme ve yönetmelikler T.C Ticaret Bakanlığı yetkisinde olup bu linkten ulaşabilirsiniz..