SAUDI FOOD EXPO 2022

Suudi Arabistan Gıda Fuarı

Saudi Food Expo, 60 ülkeden 450’nin üzerinde katılımcısı ile, 15.000’nin üzerinde profesyonel satın almacının ziyaret edeceği Orta Doğu’da düzenlenen en önemli fuar organizasyonlarından birisidir.

20-23 Şubat 2022 tarihlerinde Suudi Arabistan’ın en büyük ve modern fuar alanı Riyadh Front Expo düzenlenecek olan Saudi Food Expo Orta Doğuya ihracat kapılarınızı açmanız için  eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

Saudi Food Expo, 60 ülkeden 450’nin üzerinde katılımcısı ile, 15.000’nin üzerinde profesyonel satın almacının ziyaret edeceği Orta Doğu’da düzenlenen en önemli fuar organizasyonlarından birisidir.

20-23 Şubat 2022 tarihlerinde Suudi Arabistan’ın en büyük ve modern fuar  alanı Riyadh Front Expo düzenlenecek olan Saudi Food Expo Orta Doğuya ihracat kapılarınızı  açmanız için  eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

SUUDİ1

SAUDI FOOD EXPO  ​Fuarı Kapsamı :

  • Dondurulmuş Gıdalar ve Dondurmalar
  • Et ve Balık Ürünleri
  • Süt Ürünleri
  • Unlu Mamüller ve Pastacılık Ürünleri
  • Taze Meyve ve Sebzeler
  • Tatlı ve Şekerlemeler
  • Alkolsüz İçecekler
  • Çay ve Kahveler
  • Ketçaplar, Hardallar, soslar
  • Otlar, Baharatlar ve Çeşniler
SUUDİ2

Uluslararası Fuar Temsilciliğinde Uzman Kadro

Fuar satış konusunda tecrübeyi deneyimleyin.
TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

Fuar Organizasyon Tamamlayıcı Hizmetlerimiz

Yurt dışı fuar katılımlarınız için tek bir adres yeterli , ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunuyoruz.

SAUDI FOOD EXPO

FUAR STANDLARI

ARGE FUAR , fuar Standı ve iç mekan tasarımı uygulamaları alanında 2004 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir.Yurtiçinde ve Yurtdışında Fuar Stand Tasarım uygulamaları ve Showroom , Ofis Tasarımı ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

TANITIM / PAZARLAMA

Katılmış olduğunuz fuarlarda sizleri ön plana çıkartacak , reklam alanları , ilanlar , broşür dağıtımı ve çeşitli pazarlama araçlarını sizler için araştırıp hizmetinize sunuyoruz..

PERSONEL TEMİNİ

Katıldığınız fuarlarda ihtiyaç duyabileceğiniz ,tercüman , host – hostes , servis elamanları ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz. .

LOJİSTİK HİZMETLER

Yurtdışında gerçekleşecek tüm fuar, kongre, konferans, seminer, tanıtım ve benzeri faaliyetler için malların uluslararası nakliyesi ve ihtiyaç duyulması halinde gümrük işlemlerini hızlı,kaliteli,ekonomik çözümler sunuyoruz.

SEYAHAT KONAKLAMA

Konusunda uzman çözüm ortaklarımızla tüm seyahat , vize ,konaklama , transfer gibi ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlayarak hizmetinize sunuyoruz.

FUAR TEŞVİK BİLGİLENDİRME

Fuar teşvikleriyle ilgili tüm güncel uygulama ve esaslar , tebliğler , düzenleme ve yönetmelikler T.C Ticaret Bakanlığı yetkisinde olup bu linkten ulaşabilirsiniz..