BATA AGRO

14. Bulgaristan Tarım Makinaları Derneği Fuarı

Uluslararası İhtisas Fuarı BATA AGRO, tarım makineleri ve ürünleri sektöründe düzenlenen Bulgaristan’daki  en büyük fuar organizasyonudur.

2010 yılından beri düzenlenen organizasyon, yıllar içerisinde katılımcı firmaların ve çiftçilerin güvenini kazanarak geleneksel bir fuar halini almıştır.

Uluslararası İhtisas Fuarı BATA AGRO, tarım makineleri ve ürünleri sektöründe düzenlenen Bulgaristan’daki en büyük fuar organizasyonudur.

Fuar Bulgaristan Tarım Makinaları Derneği tarafından organize edilmektedir. 2021 yılı organizasyonu 182 katılımcı firma, 15.400 profesyonel ziyaretçisi ile 39.600 m2lik alanda gerçekleştirilmiştir.

Tarımdaki en son teknolojik yeniliklerin yanı sıra eksiksiz bir ürün ve hizmet portföyünü bir arada sunan Bulgaristan’da düzenlenen en büyük ve önemli tarım etkinliğidir.

BATA AGRO KATILIMCI ÜRÜN GRUPLARI :

 • Tarım Makinaları ve Ekipmanları ( Traktörler, Biçerdöverler, Biçme Makinaları, Römorklar, Değirmenler, Gübreleme Makinaları, Kültivatörler
 • Yağmurlama Sulama Sistemleri
 • Seralar ve Sera Endüstrisi
 • Tohum ve Gübre Üreticileri
 • Silolar ve Yem Hasat Makinaları
 • Su Jetleri ve Temizlik Ekipmanları
 • Ölçüm Aletleri
 • Tarım Aletleri, Yedek Parçalar ve Sarf Malzemeleri
 • Onarım ve Depo Ekipmanları, İnşaat Makinaları
 • Kamyonlar, Kamyonetler Araçlar
 • Finansal Kuruluşlar
bulg1
bulg2
bulg3

Uluslararası Fuar Temsilciliğinde Uzman Kadro

Fuar satış konusunda tecrübeyi deneyimleyin.
TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

Fuar Organizasyon Tamamlayıcı Hizmetlerimiz

Yurt dışı fuar katılımlarınız için tek bir adres yeterli , ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunuyoruz.

BATA AGRO

FUAR STANDLARI

ARGE FUAR , fuar Standı ve iç mekan tasarımı uygulamaları alanında 2004 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir.Yurtiçinde ve Yurtdışında Fuar Stand Tasarım uygulamaları ve Showroom , Ofis Tasarımı ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

TANITIM / PAZARLAMA

Katılmış olduğunuz fuarlarda sizleri ön plana çıkartacak , reklam alanları , ilanlar , broşür dağıtımı ve çeşitli pazarlama araçlarını sizler için araştırıp hizmetinize sunuyoruz..

PERSONEL TEMİNİ

Katıldığınız fuarlarda ihtiyaç duyabileceğiniz ,tercüman , host – hostes , servis elamanları ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz. .

LOJİSTİK HİZMETLER

Yurtdışında gerçekleşecek tüm fuar, kongre, konferans, seminer, tanıtım ve benzeri faaliyetler için malların uluslararası nakliyesi ve ihtiyaç duyulması halinde gümrük işlemlerini hızlı,kaliteli,ekonomik çözümler sunuyoruz.

SEYAHAT KONAKLAMA

Konusunda uzman çözüm ortaklarımızla tüm seyahat , vize ,konaklama , transfer gibi ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlayarak hizmetinize sunuyoruz.

FUAR TEŞVİK BİLGİLENDİRME

Fuar teşvikleriyle ilgili tüm güncel uygulama ve esaslar , tebliğler , düzenleme ve yönetmelikler T.C Ticaret Bakanlığı yetkisinde olup bu linkten ulaşabilirsiniz..