ARGE FUAR

Fuar Stand İhtiyaçlarınız için Eşssiz Tasarımlar...

ARGE FUAR , fuar Standı ve iç mekan tasarımı uygulamaları alanında 2004 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir. Deneyimli kadrosu ile yurt içi ve yurt dışında bir çok fuar standı, showroom , mağaza , ofis ve otel proje tasarım ve uygulamalarını hayata geçirmiştir.

Firmamız kendi bünyesinde oluşturduğu tasarım grubu, ve mobilya atölyesinde tüm tasarımlarını titizlikle ve detaycı bir yaklaşımla hazırlamakta, yurtiçi ve yurt dışındaki projelerde çözüm ortakları ile de birlikte estetik, kullanışlı ve ekonomik yeni mekanlar oluşturmaktadır.

Fuar organizasyonlarında ihtiyacınız olan en iyi stand tasarım ve uygulamalarını ister kiralama, isterse satılık olarak siz müşterilerimize sunmaktayız. Hedefimiz yurt içi ve yurt dışında tüm stand ve mekan tasarımı uygulamaları alanında kaliteyi en uygun fiyata sunmaya çalışmak, tam hizmet anlayışı, en iyi ürün ve hizmetleri oluşturarak süreklilik ilkesi ile çözüm ortağınız olmaktır.

DATE


Aralık 17, 2020

SERVICES


CLIENT


Arge Fuar

Tasarım

Çalışmalarımızı müşterilerimizden aldığımız brief  doğrultusunda yeteneklerimizle harmanlayarak müşterilerimizin amacına uygun imal edilebilir, uygulanabilir doğru projeleri tasarlıyoruz.

Proje Yönetimi

Proje yönetimimizde onaylanan tasarım çerçevesinde  üretim teknikleri belirlenmekte kolay uygulanabilir imalatlar gerçekleştirmekteyiz.Tasarım olarak sunulan projenin aslen hayata geçmesi için tüm süreci planlamaktayız.

Uygulama

Tasarım ve proje yönetimimiz sonucunda hazırlanan çalışmalarımız vücud bulmak üzere kurulumu profesyonel ekiplerimizce aslına uygun inşa edilir.Proje aslına uygun olarak anahtar teslim edilir.

DOĞRU SEÇİM

Ayrıntılar Fark Yaratır

En küçük ayrıntılara kadar Düşünür , En Uygun Tasarımı Uygularız.

100%
100%
100%

Tasarım Süreci

  • Müşteri beklentileri öğrenilir

  • Tasarım yapılır

  • Müşteri onayına Sunulur

Teslimat

  • Proje Yönetimi Yapılır

  • Kurulum Yapılır

  • Zamanında Eksiksiz Teslim Edilir