AGRO - LOGISTICS

Tarım Ürünleri Taşımacılığı ve Lojistik Altyapısı Fuarı

19.Uluslararası Ticaret ve Taşımacılık Haftası çerçevesinde, Mayıs 2022 tarihlerinde Odessa’da tarım ürünleri taşımacılığı ve lojistik altyapısı temalı “Agro-LOGISTICS” fuarı gerçekleştirilecektir.

Agro – LOGISTICS 19.sü düzenlenen Inter – Transport fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlenecektir.

Her yıl mayıs ayında düzenlenen Agro Logistics Fuarı, Inter Transport fuarı ile eş zamanlı düzenlenmekte ve Karadeniz Ekonomik Kalkınma Örgütünün ulaştırma haftası içindeki etkinlikleri içindedir.

Ukrayna Ulaştırma ve Dışişleri Bakanlığı destekleri ile organize edilen fuar Doğu Avrupa ve Karadeniz ’e kıyısı olan ülkeler tarafından ilgi ile karşılanmaktadır.

2020 yılı organizasyonu Ukrayna, Belarus, Avusturya, Almanya, İtalya, Çin, Litvanya, Amerika, İsveç’in aralarında bulunduğu 9 ülkeden 100 ün üzerinde katılımcısı ile kapılarını açmıştır.

Son yıllarda dış pazarlara tarım ürünleri ihracatının artması Agro-Logistics projesini daha da değerli kılmaktadır.2019 Uluslararası Haftası boyunca gerçekleşecek bir dizi etkinlikten en önemlilerinden biridir.

agrolog1
agrolog2

Uluslararası Fuar Temsilciliğinde Uzman Kadro

Fuar satış konusunda tecrübeyi deneyimleyin.
TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

Fuar Organizasyon Tamamlayıcı Hizmetlerimiz

Yurt dışı fuar katılımlarınız için tek bir adres yeterli , ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunuyoruz.

AGRO

FUAR STANDLARI

ARGE FUAR , fuar Standı ve iç mekan tasarımı uygulamaları alanında 2004 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir.Yurtiçinde ve Yurtdışında Fuar Stand Tasarım uygulamaları ve Showroom , Ofis Tasarımı ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

TANITIM / PAZARLAMA

Katılmış olduğunuz fuarlarda sizleri ön plana çıkartacak , reklam alanları , ilanlar , broşür dağıtımı ve çeşitli pazarlama araçlarını sizler için araştırıp hizmetinize sunuyoruz..

PERSONEL TEMİNİ

Katıldığınız fuarlarda ihtiyaç duyabileceğiniz ,tercüman , host – hostes , servis elamanları ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz. .

LOJİSTİK HİZMETLER

Yurtdışında gerçekleşecek tüm fuar, kongre, konferans, seminer, tanıtım ve benzeri faaliyetler için malların uluslararası nakliyesi ve ihtiyaç duyulması halinde gümrük işlemlerini hızlı,kaliteli,ekonomik çözümler sunuyoruz.

SEYAHAT KONAKLAMA

Konusunda uzman çözüm ortaklarımızla tüm seyahat , vize ,konaklama , transfer gibi ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlayarak hizmetinize sunuyoruz.

FUAR TEŞVİK BİLGİLENDİRME

Fuar teşvikleriyle ilgili tüm güncel uygulama ve esaslar , tebliğler , düzenleme ve yönetmelikler T.C Ticaret Bakanlığı yetkisinde olup bu linkten ulaşabilirsiniz..