MINEX 2021

10. Uluslararası İran Maden ve Madencilik Endüstrileri Fuarı

MINEX, Orta Doğu ve İran’daki Maden ve Madencilik Endüstrilerinde yerli ve yabancı profesyoneller tarafından büyük ilgi gösterilen en büyük etkinliklerden biridir.

MINEX 2021, Maden ve Madencilik Endüstrileri için üretim ve ihracatta en son teknolojileri ve ekipmanları, hizmetleri, makineleri sunacak ve ayrıca dünya çapındaki Madencilik şirketleri için İran’da yatırım fırsatlarını tanıtacak.

MINEX,  madenler ve madencilik endüstrileri zincirinin tüm kısımlarını (mineraller, metaller, metalurji, döküm, çelik, vb…) kapsayan Orta Doğu ve İran’da düzenlenen en önemli  fuar etkinliğidir.

Çin, Türkiye, Nijerya, İtalya, Rusya, İspanya, Almanya, Japonya, Ermenistan, Kanada, Hindistan, Kazakistan, Umman, Danimarka, Polonya, Güney gibi farklı ülkelerden Büyükelçiler, İş Konseyleri ve yatırımcılarla 33 ülkeden 350’den fazla şirket Afrika, Fransa, BAE ve daha fazlası MINEX’in önceki organizasyonlarına katılım göstermiştir. MINEX fuar alanı 20000 metrekaredir ve her yıl 12.000’den fazla ticaret profesyoneli fuarı ziyaret etmektedir.

İran Sanayi Bakanlığı, Maden ve Ticaret Bakanlığı yetkilileri, İran Maden Mühendisliği Teşkilatı, İran’ın Maden ve Madencilik Endüstrilerinin Yöneticileri, kamu ve idari sektörleri, Bakanlık yetkilileri ve yöneticileri, Valiler, Ülke Belediyeleri, Maden Profesyonelleri ve yatırımcılar ve yatırım Şirketleri dünya çapından fuarın ziyaretçileri arasında yer almaktadır.

Neden Katılmalısınız ?

İran’daki inanılmaz derecede büyük maden kaynakları nedeniyle, yabancı ülkelerin madenlere ve madencilik endüstriyel projelerine güvenle yatırım yapmaları ve madencilik sektöründeki endüstriyel İran şirketlerine katılmaları için uygun fırsatlar var. Fuar süresince İran’da potansiyel işbirlikleri sağlayabilir ve aktif madencilik şirketleri ve madencilik Sanayi şirketlerindeki profesyonellerle tanışabilirsiniz.

MINEX 2021 DESTEKLEYEN KURULUŞLAR:

 • İran Sanayi, Maden ve Ticaret Bakanlığı
 • İran Maden Mühendisliği Organizasyonu
 • İran Maden ve Maden Endüstrileri Geliştirme ve Yenileme Kurumu (IMIDRO)
 • İran Ekonomik İşler ve Maliye Bakanlığı Yatırım Ekonomik ve Teknik Yardım Kurumu
 • İran Jeolojik Araştırma Kurumu (GSI)
 • İran Ticaret, Sanayi, Maden ve Tarım Odası
Resim1
Resim2

MINEX 2021 KATILIMCI  PROFİLİ:

 • Madenleri İşleme: Ayırma Sistemleri, Proses Kontrol Ekipmanları, Flotasyon Ekipmanları
 • Maden Üretimi: Kaynak Yönetim Yazılımı, Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri, Sağlık ve İnşaat, Mühendislik ve İnşaat, Haberleşme Sistemleri, Maden Müteahhitleri, Çevre Kontrolü, Yeraltı Madencilik Hizmetleri, Açık Ocak Madencilik Hizmetleri
 • Madenlerde Kullanılan Ağır Ekipman ve Makineler: Kırıcı ve Öğütme, Elektrikli Madencilik Araçları ve Taşımacılığı, Enerji Üretimi, Hava Kompresörleri, Konveyörler ve Besleme, Maden Taşıma Ekipmanları
 • Maden Aramaları: Havadan Araştırmalar, Jeofizik Etütler, Arama Yazılımları, CBS Hizmetleri, Sondaj, Patlatma
 • Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri: Yönetim Danışmanlıkları, Risk Danışmanlıkları
 • Finansal Kurumlar: Yatırım Bankaları, Kurumsal Finansman, Güvenlik Hizmetleri,
 • Kıymetli ve Yarı Kıymetli Taşlar İçin Özel Bölüm:
  • Kıymetli ve Yarı Kıymetli Taşların Ev Aletleri, Aletleri,
  • İşleme ve Kazıma Makinaları, Üreticileri ve Dağıtıcıları
  • Maden İşletme Lisansı ve Kıymetli ve Yarı Kıymetli Taş Tedarikçileri
  • Değerli ve Yarı Kıymetli Taşların Mücevher Yapımı,
  • Mücevher Yapımı ile İlgili Enstitüler
  • Kıymetli ve Yarı Değerli Taşların Yayıncıları ve İçerik Üreticileri

Uluslararası Fuar Temsilciliğinde Uzman Kadro

Fuar satış konusunda tecrübeyi deneyimleyin.
TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

Fuar Organizasyon Tamamlayıcı Hizmetlerimiz

Yurt dışı fuar katılımlarınız için tek bir adres yeterli , ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunuyoruz.

MINEX 2021

FUAR STANDLARI

ARGE FUAR , fuar Standı ve iç mekan tasarımı uygulamaları alanında 2004 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir.Yurtiçinde ve Yurtdışında Fuar Stand Tasarım uygulamaları ve Showroom , Ofis Tasarımı ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

TANITIM / PAZARLAMA

Katılmış olduğunuz fuarlarda sizleri ön plana çıkartacak , reklam alanları , ilanlar , broşür dağıtımı ve çeşitli pazarlama araçlarını sizler için araştırıp hizmetinize sunuyoruz..

PERSONEL TEMİNİ

Katıldığınız fuarlarda ihtiyaç duyabileceğiniz ,tercüman , host – hostes , servis elamanları ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz. .

LOJİSTİK HİZMETLER

Yurtdışında gerçekleşecek tüm fuar, kongre, konferans, seminer, tanıtım ve benzeri faaliyetler için malların uluslararası nakliyesi ve ihtiyaç duyulması halinde gümrük işlemlerini hızlı,kaliteli,ekonomik çözümler sunuyoruz.

SEYAHAT KONAKLAMA

Konusunda uzman çözüm ortaklarımızla tüm seyahat , vize ,konaklama , transfer gibi ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlayarak hizmetinize sunuyoruz.

FUAR TEŞVİK BİLGİLENDİRME

Fuar teşvikleriyle ilgili tüm güncel uygulama ve esaslar , tebliğler , düzenleme ve yönetmelikler T.C Ticaret Bakanlığı yetkisinde olup bu linkten ulaşabilirsiniz..