ENOEXPO 2021

18. Uluslararası Krakow Şarap Ticaret Fuarı

18.Uluslararası Krakow Şarap Ticaret Fuarı ENOEXPO® Polonya’da düzenlenen en büyük şarap etkinliğidir. 28.Uluslararası Otel ve Catering Ekipmanları Fuarı HORECA® ve 19. Uluslararası Gastronomi Gıda Fuarı GASTROFOOD® ile eş zamanlı olarak düzenlenmektedir.

Bu üçlü platform şaraplarınızı HoReCa sektöründen alıcılara sunmak, Polonya ve Doğu Avrupa Pazarında distribütör bulmanız için ideal bir fırsattır.

18 Uluslararası Krakow Şarap Ticaret Fuarı ENOEXPO® Polonya’da düzenlenen  en büyük şarap etkinliğidir. 28.Uluslararası Otel ve Catering Ekipmanları Fuarı HORECA® ve 19. Uluslararası Gastronomi Gıda Fuarı GASTROFOOD® ile eş zamanlı olarak düzenlenmektedir. 18 Ülkeden 118 yabanci katılımcı dahil 190 firmanın katıldığı uluslararası bir platformdur.

Polonya şarap ve alkollü içki pazarı hızlı büyüyen ve 38 milyonu aşkın nüfusu ile Avrupa’nın en dinamik pazarlarından biridir. ENOEXPO® şarap fuarı yılda 14 milyondan fazla turist alan ve Polonya’nın en fazla restoran yoğunluğuna sahip Krakow şehrinde düzenlenmektedir.

HORECA® GASTROFOOD®  ve  ENOEXPO® fuarlarının eş zamanlı olarak düzenlenmesi ile otel, restoran ve catering endüstrisi için 3 gün boyunca kapsamlı bir ticaret platformu oluşmaktadır.

Bira, şarap ve alkollü içki sektörlerinden katılımcıların yanı sıra şarap sunan şirketlere üretimle ilgili aksesuar ve hizmetler de fuarda yer almaktadır.

Polonya’da bira ve alkollü içeceklerin pazar payı sürekli artmaktadır ve dünyanın en hızlı büyüyen pazarlarından biri olarak gösterilmektedir. ENOEXPO® fuarı ürünlerinizi tanıtmanız  Polonya ve Avrupa’nın diğer ülkelerinden distribütörlerle temas kurmanız için eşsiz bir platformdur.

ENOEXPO® Fuarı Ziyaretçi Ülkeleri: 

* İtalya                       * Almanya                    *Kosova

*İsveç                        * Gürcistan                  * Macaristan

* Sırbistan                 *Bulgaristan                * Fransa

* Portekiz                  *Slovakya                   * Azerbaycan

* Ukrayna                  * Hırvatistan              *Belarus

* Slovenya                 * Çekya                    * Ermenistan

ENOEXPO® Fuarı Ziyaretçi Profili :

  1. İthalatçılar ve Distribütörler
  2. Satın Alma Uzmanları
  3. Uzman Mağazalar
  4. Şarap Üreticileri
  5. Şarap Uzmanları
  6. Restoran ve Otel Zincirleri
ENOEXPO1
ENOEXPO2
ENOEXPO3

Uluslararası Fuar Temsilciliğinde Uzman Kadro

Fuar satış konusunda tecrübeyi deneyimleyin.
TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

Fuar Organizasyon Tamamlayıcı Hizmetlerimiz

Yurt dışı fuar katılımlarınız için tek bir adres yeterli , ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunuyoruz.

ENOEXPO 2021

FUAR STANDLARI

ARGE FUAR , fuar Standı ve iç mekan tasarımı uygulamaları alanında 2004 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir.Yurtiçinde ve Yurtdışında Fuar Stand Tasarım uygulamaları ve Showroom , Ofis Tasarımı ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

TANITIM / PAZARLAMA

Katılmış olduğunuz fuarlarda sizleri ön plana çıkartacak , reklam alanları , ilanlar , broşür dağıtımı ve çeşitli pazarlama araçlarını sizler için araştırıp hizmetinize sunuyoruz..

PERSONEL TEMİNİ

Katıldığınız fuarlarda ihtiyaç duyabileceğiniz ,tercüman , host – hostes , servis elamanları ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz. .

LOJİSTİK HİZMETLER

Yurtdışında gerçekleşecek tüm fuar, kongre, konferans, seminer, tanıtım ve benzeri faaliyetler için malların uluslararası nakliyesi ve ihtiyaç duyulması halinde gümrük işlemlerini hızlı,kaliteli,ekonomik çözümler sunuyoruz.

SEYAHAT KONAKLAMA

Konusunda uzman çözüm ortaklarımızla tüm seyahat , vize ,konaklama , transfer gibi ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlayarak hizmetinize sunuyoruz.

FUAR TEŞVİK BİLGİLENDİRME

Fuar teşvikleriyle ilgili tüm güncel uygulama ve esaslar , tebliğler , düzenleme ve yönetmelikler T.C Ticaret Bakanlığı yetkisinde olup bu linkten ulaşabilirsiniz..